Lwów

3 dniowa wycieczka autokarowa do wielokulturowego Lwowa.
W programie najciekawsze lwowskie zabytki oraz historyczne miasteczko Żółkiew.

Lwów - Teatr Opery i Baletu

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Ramowy program wycieczki:

1 dzień
Wyjazd z Krakowa w godzinach rannych, przejazd w kierunku granicy polsko-ukraińskiej, przyjazd do Lwowa, spacer po mieście, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień
Śniadanie, zwiedzanie Lwowa, w programie: Cmentarz Łyczakowski oraz Cmentarz Obrońców Lwowa; śródmieście: rynek starego miasta z Kamienicą Królewską i Czarną; katedra ormiańska i łacińska; kaplica Boimów; kościoły: dominikanów, jezuitów, bernardynów; cerkiew wołoska oraz katedra greckokatolicka św. Jura; Teatr Opery i Baletu, obiadokolacja i nocleg we Lwowie.

3 dzien
Śniadanie , przejazd do miejscowości Żółkiew (zamek, fara z kryptą Żółkiewskiego, cerkiew bazylianów, kościół dominikanów, synagoga), podróż w kierunku Polski, przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

  • transfer autokarem lub busem
  • 2 noclegi, pok. 2-os z łazienkami
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu i przewodników lokalnych, ok. 15 euro

Uwaga:

Do wjazdu na Ukrainę potrzebny jest paszport.

Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor