W Ogrodach Marzeń - Podróże z Botanikiem

Jednodniowa wycieczka na Ziemię Sądecką, w programie najbardziej malownicze miejsca
okolic Nowego i Starego Sącza.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

W programie wycieczki:

  • Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu - jest rekonstrukcją fragmentu zabudowy małomiasteczkowej. Obejmuje niewielki plac rynkowy i pierzeje z kilkunastoma domami. Ten osobliwy zespół urbanistyczny przybliża atmosferę małych miasteczek dawnej prowincji monarchii austro-węgierskiej z przełomu XIX i XX wieku.
  • Ogród Marzeń i Muzeum Kwiatów w Myślcu - prywatny ogród, udostępniony do zwiedzania, w którym znajduje się ok 3000 roślin; drzew, krzewów, bylin i roślin cebulowych. Oprócz roślin na terenie ogrodu spotkamy elementy małej architektury ogrodowej; Staw, Altanka, Aleja Róż i Muzeum Kwiatów.
  • Leśne Molo w Starym Sączu - ścieżka w koronach drzew na Miejskiej Górze, zakończona szklaną platformą znajdującą się na wysokości 18 metrów nad ziemią. Ta unikalna konstrukcja pozwala w nieoczywisty sposób podziwiać skarby przyrody Starego Sącza i okolic.
  • Enklawa przyrodnicza Bobrowisko - miejsce po dawnej żwirowni, które jest obecnie siedliskiem różnych gatunków ptactwa wodnego. Pomosty i czatownie ułatwiają spacery i podglądanie dzikiej przyrody. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć również bobry.

Cena zawiera:

  • przejazd busem, opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu ok. 20-25zł

Galeria:


Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor