Kolorowy zawrót głowy

Jednodniowa wycieczka do Arboretum w Rogowie, najpiękniejszego jesiennego ogrodu, parku i lasu w jednym. Dzięki cudownie przebarwiającym się klonom palmowym zawrót głowy gwarantowany. Po tej kolorystycznej uczcie - wizyta w Łodzi. Spacer reprezentacyjną ulicą Piotrkowską i słynne pałace łódzkich fabrykantów.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Wyjazd z Krakowa o godz. 5.30, stanowisko dla autokarów i busów K+R przy ul. Pawiej (między Galerią Krakowską a Hotelem Mercure).

W programie wycieczki:

  • Arboretum w Rogowie - jeden z najcenniejszych i najbogatszych tego typu ogrodów w Europie. Od początku istnienia należy do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. O tej porze roku największą atrakcję arboretum stanowi bogata kolekcja cudownie zakomponowanych i przebarwiających się na bajeczne kolory klonów palmowych. Inne rośliny też się tu pięknie przebarwiają, ale to klony palmowe w pełni oszałamiają.
  • Łódź - spacer reprezentacyjną ulicą Piotrkowską, jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie (4,2 km). A jak Łódź, to słynne pałace łódzkich fabrykantów. Okazałemu Pałacowi Izraela Poznańskiego - wizytówce miasta, ze względu na formę i dekoracje zwanemu „łódzkim Luwrem” - poświęcimy więcej uwagi, bo mieści się tutaj bardzo interesujące Muzeum Miasta Łodzi.

Powrót do Krakowa ok. godz. 22.00.

Cena zawiera:

  • przejazd busem
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu i przewodników lokalnych - ok. 50 zł

Galeria:


Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie
Arboretum w Rogowie

Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów - programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor