Wycieczka tulipanowa - Park Keukenhof w Holandii

Kolekcje kwiatowe hodowane są w ogrodzie Keukenhof od XV w. Obecnie wysadza się tam corocznie ok. 7 mln kwitnących wiosną roślin cebulkowych: tulipanów, hiacyntów, narcyzów, krokusów i innych. Na obszarze 37 ha tworzone są kompozycje kwiatowe, które w skali świata nie mają sobie równych. W tym roku ogród otwarty będzie dla publiczności od 21 marca do 10 maja. Połowa kwietnia, to czas najpełniejszego rozkwitu.
Właśnie w tym okresie organizujemy wycieczkę do Keukenhof, wzbogaconą o wizytę w najpiękniejszym mieście Flandrii – Gandawie, oraz zwiedzanie innych atrakcji.

Termin:

14.04.2020 - 19.04.2020

Cena:

1890 zł

Wycieczka odwołana!

Ramowy program wycieczki:

1 dzień - 14.04
Wyjazd z Krakowa ok. 16.00 (w razie potrzeby zrobimy punkt dosiadkowy na trasie). Nocleg w Zgorzelcu.

2 dzień - 15.04
Przejazd ze Zgorzelca do Bredy (830 km) (miasto z ważnymi polonikami, centralnie położone) na 3 noclegi, po drodze (jeśli nie będzie korków!) przystanek w średniowiecznym Sjest.

3 dzień - 16.04
Dzień w Keukenhof, ogromnym ogrodzie tulipanów i innych kwiatów. Jeśli przejazd pójdzie sprawnie to w drodze powrotnej będzie czas na przystanek krajoznawczy, chcielibyśmy odwiedzić cmentarz polskich żołnierzy w Bredzie, na którym spoczywa gen. Stanisław Maczek.

4 dzień - 17.04
Wycieczka do Gandawy (miasto niezwykle piękne) z zaglądnięciem do Antwerpii w drodze powrotnej.

5 dzień - 18.04
Przejazd z Bredy do Hertogenbosch (wspaniała katedra) na dłuższy spacer, następnie przejazd do Magdeburga. Nocleg w Magdeburgu.

6 dzień - 19.04
Przejazd z Magdeburga do Krakowa.

Cena zawiera:

  • przejazd małym autobusem
  • 5 noclegi ze śniadaniami, w pokojach 2-os. z łazienkami
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna

Cena nie zawiera:

  • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) w wysokości 10 zł, płatnej przy wpłacie zaliczki (rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016, Dz. U. z 2016 r. poz. 1900)
  • biletów wstępu
  • pozostałego wyżywienia
  • podatku turystycznego (w Holandii prawie 3 euro/dzień)

Galeria:

Wycieczka Holandia - Keukenhof
Gandawa
Gandawa
Gandawa
Gandawa

Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor