Bieszczady w jesiennej krasie

4 dniowa wycieczka w Bieszczady - wejście na Tarnicę i Połoninę Wetlińską, przejazd kolejką wąskotorową, zwiedzanie wnętrza zapory solińskiej i skansenu w Sanoku


Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Ramowy program wycieczki:

1 dzień
Wyjazd z Krakowa w godzinach rannych. Wizyta w Sanoku, mieście, nazywanym bramą Wschodu, położonym na wzgórzu, górującym nad doliną Sanu. W programie: Rynek, zamek mieszczący zasobne w zbiory Muzeum Ikon, kościół Ojców franciszkanów, cerkiew prawosławna. Następnie zwiedzanie Skansenu Budownictwa Ludowego, dające możliwość poznania historii, architektury i etnografii tego najpiękniejszego zakątka Polski. Przyjazd na nocleg. Obiadokolacja. Wieczorne pieczenie kiełbasek, popijanych zimnym piwem.

2 dzień
Śniadanie, wędrówka górska z przewodnikiem na Tarnicę (1346 m n.p.m.), najwyższy szczyt polskich Bieszczadów, obfitujący w niezapomniane panoramy. Powrót na nocleg. Obiadokolacja. Wieczór filmowy.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do miejscowości Majdan – głównej stacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Przejazd kolejką, malowniczą i pełną wrażeń trasą, na przełęcz Przysłup. Następnie wędrówka górska grzbietem Połoniny Wetlińskiej. Na trasie wędrówki wizyta w schronisku górskim. Powrót na nocleg. Obiadokolacja. Slajdowisko – wspomnienia z podróży minionych.

4 dzień
Śniadanie. Przejazd do Soliny. Zwiedzanie wnętrza zapory solińskiej. Spacer po koronie zapory. Rejs statkiem turystycznym po „Bieszczadzkim Morzu”. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

  • przejazd busem
  • 3 noclegi w pokojach 2 i 3 os z łazienkami
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu, rejsu statkiem , ok.90 zł


Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor